جابجايي 127 هزار مسافر در روز توسط ناوگان تاكسيراني/ حفظ حقوق و كرامت شهروندان از اولويت هاي اصلي است
مسئول تاكسيراني شهرداري سقز از جابجايي ۱۲۷ هزار مسافر توسط اين ناوگان در روز خبر داد.

مسئول تاکسیرانی شهرداری سقز از جابجایی ۱۲۷ هزار مسافر توسط این ناوگان در روز خبر داد.

صدیق کرمی گفت: ناوگان تاكسيراني شهرداري سقز با 1049دستگاه تاکسی(745 دستگاه تاكسي گردشي و 304 دستگاه خطي) در ۲۸ ایستگاه و ۲۷ دفتر آژانس به طور متوسط روزانه ۱۲۷ هزار مسافر را در سطح شهر جابجا می کنند.

کرمی خاطر نشان ساخت برای تسهیل در تردد شهروندان در طول شب نيز آژانس تاکسی شبانه با شماره تماس ۱۳۳ راه اندازی شده و مورد استفاده همشهریان گرامی قرار گرفته است.

وی بيان داشت: برای ۱۶۶ نفر از رانندگان سرویس مدارس نیز "کارت مخصوص سرویس مدارس" تهیه شده تا نظارت و کنترل بر این امر را تسهیل نموده و خانواده ها امنيت و آرامش خاطر بيشتري نسبت به تردد فرزندان خود( به مدرسه) داشته باشند.

مسئول تاکسیرانی شهرداری سقز با اشاره به اینکه برخی از رانندگان (مالک و کمکی) و آژانس های تاکسی تلفنی تاکنون تحت پوشش بیمه تامين اجتماعي قرار نگرفته اند، گفت: لیست آنها به اتحادیه تاکسیرانی کل کشور جهت بهره مندی از مزایای تامین اجتماعی و رفعع مشكل مذكور ارسال شده و به صورت جد پیگیر این موضوع خواهيم بود.

صدیق کرمی با بیان اینکه حفظ حقوق شهروندان همواره از الویت های اصلی تاکسیرانی بوده، اذعان داشت: رسیدگی به پيشنهادات و گلايه هاي همشهريان از رانندگان آژانس، تاکسی هاي گردشی و خطی در اسرع وقت پیگیری و بررسی می شود و همچنين شهروندان در صورت هرگونه درخواست و يا پيشنهاداتي در خصوص ناوگان تاكسيراني مي توانند با شماره تلفن 36277004 تاكسيراني تماس حاصل نمايند.